Jak udržovat
vytíženého podnikatele
ve formě

Máš stres, rodina a práce ti zabírá veškerý čas a tělo se hroutí? Bolí tě záda z neustálého sezení u počítače? Nechceš se dívat na pneumatiku, která se ti pořád zvětšuje? Registruj se zdarma na webinář a já ti pomůžu.

Termín: 23.11. od 20:30

OBSAH WEBINÁŘE

Na webináři ZDARMA ti ukážu… 

  • Systém, díky kterému se mi daří 5. rokem udržovat vrcholové manažery a majitele firem ve formě a jak to můžeš zvládnout i ty (příklady z praxe)
  • Které klíčové faktory jsou potřeba pro dlouhodobou přeměnu a proč tomu tak je? (možná budeš překvapen)
  • Návod krok za krokem: Jak se efektivně stravovat kdekoliv a kdykoliv (bez počítání kalorií a dalších zbytečností)
  • Jak vyhodnocovat svůj progres a co dělat, abys udržel dlouhodobou motivaci?

Během webináře budeš moci pokládat otázky. Tak si je připrav a budu se na tebe těšit!

Můj příběh

Jmenuji se Jakub Milý a díky své vlastní zkušenosti se snažím pomáhat lidem s pohybem, stravou a nastevním mysli. Sám totiž vím, že není důležité mít jen vysportované tělo a vyváženou stravu, ale zapojit do toho i nastavení hlavy.

Po 15 soutěžních letech v naturální kulturistice jsem se lednu 2016 rozhodl založit projekt Jdidosebe, který začal pomáhat lidem se zdravým životním stylem po celé České republice.

Po částečné paralýze celého těla jsem se stal součástí koučinku Wakeup Warrior Garret J. Whitea a od roku 2017 jsem založil Mansformation projekt, který je určený pouze pro muže z Prahy.

Na konci roku 2019 založil Mansformation Gym v centru Prahy. Programem již prošli stovky klientů. 

Jsme také lektorem výživy pro společnost Nutris a držitel certifikátu PN1 Precision Nutrition, který se zabývá nutričním koučinkem. Absolvoval jsem trenérský kurz Petra Tlapáka a dále se vzdělávám v oboru trenérství, výživy a myšlení.